1000 Adet Davetiye 450 TL. Kodu: K335

1000 Adet Davetiye 450 TL. Kodu: K335

ÜCRETSİZ KARGO

KAPIDA ÖDEME

DAVETİYE SİPARİŞ VER

EBAT: 17×10,5 ölçülerindedir.

Ebatları diğer firmalardan 1-2 cm daha büyüktür.

DAVETİYE ZARFI: 18×12 ölçülerinde beyaz zarf


Ödeme işleminden sonra harf hatası veya yanlışlık olmaması için mail adresinize tasarım resim olarak gönderilir. Yanlışlık veya hata varsa maile karşılık vermeniz gerekir. Daha sonra düzenleme yapılarak mailinize dönüş yapılacaktır. Siz onay vermeden kesinlikle baskıya girmez. Onay verdikten sonra da kesinlikle düzeltme yapılamaz.
Düğün Davetiye Kartlarında çok nadirde olsa %5 civarında fire verme olasılığı vardır. Bu tamamen makineden kaynaklı bir sorundur. 950 adette gelebilir 980 adette gelebilir veya 1000 adetten fazla geldiği de olabilir. Ayrıca bilgisayar ekranında görünen ile baskı arasında hafif ton farkı olabilir. Lütfen bunu göze alarak sipariş veriniz. 


Kargo ve Teslimat :Kampanyalı davetiyeler ödeme yapılıp maile onay verildikten sonra ortalama 7 iş günü içinde kargoya verilir. Teslimat süresi bulunduğunuz bölgeye ve dağıtıcıların yoğunluğuna göre değişebilir.

Piyasanın En Ucuz Düğün Davetiyesi Satan Firması Olarak DAVETİYESHOP.COM Sitesinden Online Olarak Sipariş Verebilirsiniz.

UCUZ DÜĞÜN DAVETİYESİ

UCUZ NİKAH DAVETİYESİ

UCUZ NİŞAN DAVETİYESİ